TTETKLJANF-10.000000
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TTETKLJANF-10.000000
Mfr.Part # : TTETKLJANF-10.000000
Manufacturer : Taitien
Description : XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CMOS
Stock : 304
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 6mA
Frequency : 10 MHz
Frequency Stability : ±280ppb
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Product Status : Active
Type : TCXO
Voltage - Supply : 3.3V